Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК"
Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК" Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК" Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК" Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК" Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК" Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК"

Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК"

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 1
Наявність: Предзаказ
Ціна 12,500.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Виріб знято з виробництва. Для бажаючих придбати подібний виріб, слід звернутися по нашим контактам.


Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК"


Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК" - створені в розрахунку на кролицю з виводком. Конструкція Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК" виконана в декоративному вигляді і оснащена функцією перенаправлення вхідних повітряних мас, тобто створена з відводом  смердючого середовища для придатності комфортного життя кролів. Забезпечується вузлом підігріву води в поїлках, а також розплідника (для підігріву малюків в маточнику). Має всі атрибути еко-кролівництва, в т. ч. захист кроликів від комарів і мух. Дана міні - ферма - відмінний інструмент для навчання дітей в утриманні кроликів, прекрасно годиться для шкільних гуртків, секцій юних натуралістів, а також прикрасить респектабельний дворик або сад.

Вартість мініферми приведена для класу якості матеріалів і робіт - "Звичайний". Покращений клас якості робіт і матеріалів відрізняється застосуванням вищих сортів матеріалів по деревині, фанері, і фарбувальних матеріалів. Вартість міні-ферми класу "Поліпшений" - 6500.

 

Міні-ферма для кроликів
Дані Вага - 80 кг Розміри 1000 х 1000 х 1600 мм Вартість 2550,00 грн. Каркас міні-ферми кріпиться на залізні стійки. Час зборки міні-ферми - 30 хв.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2022