• Раббакс Текнолоджі
  • Раббакс Текнолоджи

Мініферма для кролів ціна

Мініферма для кролів ціна

Мініферма для кролів ціна


Мініферма для кролів по суті, це клітка для кроликів, проте з набором різних вузлів, необхідних для забезпечення життєдіяльності кроликів, їх захисту від різних факторів загроз існуючих в галузі, і покликана бути ефективним інструментом, як обладнання для кролівництва, призначене для досягнення найвищого економічного результату від вчинення такого кролівництва.

Під терміном «мініферма для кролів» доречніше було б називати не окрему клітку для кроликів, а невелике господарство кроликів. Проте соціально-профільний діалект «міні-ферма» в колах кролівників прижився, як одиниця клітки для кроликів, тому, порушувати усталений порядок не будемо. Міні-ферма собі, ну й нехай ...

Хороша міні-ферма для кроликів, неодмінно є обладнанням. З набором різних вузлів, як для кролів, так і для здійснення таїнства кролівництва. Однак різні спекулянти на темі виготовлення міні-ферм до цього визначення відносять все, що з під їх рук виходить. Буде клітка, яка продувається з усіх боків - у них вона міні-ферма! Буде яка-небудь  споруда, що  нагадує космодром або нігерійські трущоби - у них вона - мініферма для кроликів!

Ми бачимо, як подають сьогодні свої «міні-ферми» ті, хто безкоштовними кресленнями клітин для кроликів, заманює відвідувачів на свої ресурси, щоб мати кліки для вигідного ранжування ресурсів, щоби потім продавати рекламні місця. А те, що накреслені міні-ферми або клітки для кроликів просто креслярський твір на вільну тему, нехай іноді і  красиво написане, так це не біда - на безкоштовний сир миші не перестають збігатися. Тільки ось мишоловка виявляється, коли ... кролики подохли.

А вони, вибачте, дохнуть. Дохнуть від того, що їх наприклад, продуло. Якщо не знизу, то з боку. Клітини у них продуваються з декількох сторін одночасно. Гинуть від того, що сирий, вогкий який небудь листопад-грудень залив їх дощем, задув снігом, а бідолашній тварині захист від атмосферних явищ не поставили. А не ставлять, бо  «люмпен-пролетарю»  це задорого. Рівно, як дорого поставити витяжну систему, профарбувати ферму, щоб не в'їдалися в деревину бактерії, виставити захист від комарів і мух, які в один прекрасний літній день «повбивають» всіх кроликів, занісши заразу ... І житловий простір для кроликів не поставлять в норму, а навіщо? Це стандарт  листа фанери не дозволяє - будуть непридатні до застосування шматки у відходах. Легше поділити так, щоб було безвідходно. Легше рагулю збрехати, що місткість міні ферми 40 голів кроликів! Словом, все потрібно зробити за класикою жанру - лохотрону.

Маючи досвід (будучи першими на ринку) виробництва різного устаткування для кроликів неможливо змовчати, коли бачиш, що дійсно придатне для кролівництва обладнання таврують «дорожнечею» замовчуючи про те, що їх дешеве – не придатне до кролівництва за визначенням.

Нам написав один чоловік. Задав питання про те, що чому ми недружелюбні до інших виробників міні-ферм для кроликів? Ми відповіли, що люстраторські тенденції в соціумі повинні бути не тільки в політиці та державному управлінні, а й у бізнесі теж. Бізнес - бізнесу різниця. Одні сидять на «контрабасі», інші в темну в підворітті штовхають підробки, треті - брешуть в бізнес-планах кроликів або в параметрах міні-ферм, четверті працюють чесно за законом . І хоча б про себе, да сказати потрібно… Якщо ми надаємо робочі місця, платимо податки з кожної копійки, розробляємо, а коли в пошуках, то і помиляємося, а за все платимо свої кровні - тоді вибачайте, ми маємо моральне право сказати, і вказати пальцем, хто злодій. А злодій той, хто не бажає вкласти гроші в розробки, приїжджає шпигувати, потім видає на гора міні-ферми найпотворнішого толку, - а-ля «махляк і мудлік компані». Хто з цієї злодійкуватої компанії піднімає питання соціальні? Хто з них втихомирює  розперезану «братву» яка  приїжджала на розбірки за те, що ми захищаємо дітей, матусь від вживання хімізованих м'яса  бройлерних кролів, продукція яка викликає онкологію? ХТО? Ніхто, і звати їх ніяк ... Зате вони вміють професійно тролити.  Створювати форуми, і труїти того, хто їх виводить на чисту воду.

Нижче, пройшовши за посиланням, Ви взнаете з чого зроблена міні-ферма для кроликів. Міні-ферма, справжня, має офіційну конструкторську документацію з необхідним класифікатором розробки, патенти на винаходи, розкручений бренд (торгову марку) та інші атрибути легальної розробки. Придбаючи  міні-ферму для кролів, бажано знати компанію, якій не рік два на ринку (нам скоро 13), а в якій є фахівці з профільних напрямків, є видиме майно і юрисдикція, люди, які не ховаються за формами зворотного зв'язку, в якій телефонні номера не змінюються роками, а вже наш шановний читачу, нехай сам приймає рішення, благо, інформація до роздумів подана.

З чого зроблена міні-ферма "Раббитакс 8" - тут.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК"
Виріб знято з виробництва. Для бажаючих придбати подібний виріб, слід звернутися по нашим контактам. Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК" Клітки для кроликів "Раббітакс 1 БВК" - створені в розрахунку на кролицю з виводком. Конструкція Клітки для кроликів "Раббітак..
12,500.00 грн.
«Раббітакс 5 (Пристінний)»
«Раббітакс 5 (Пристінний)» «Раббітакс 5 (Пристінний)» - обладнання, клітка для кролів, міні-ферма для утримання та розведення кроликів, виконана у варіанті для пристінної можливості її експлуатації та використання її в обмеженому просторі. Обслуговування даної моделі від..
1.00 грн.
Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі»
Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі» Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі» - обладнання для кролівництва призначене для експлуатації в екстремальних умовах, має камуфльований зовнішній вигляд, подається з посиленими вузлами життєзабезпечення кроликів ..
1.00 грн.
Клітки для кролівництва серії «Раббітакс 4 Ж»
Клітки для кролівництва серії «Раббітакс 4 Ж» Клітки для кролівництва серії «Раббітакс 4 Ж»* спочатку були створені як не серійне обладнання, а як спецзамовлення, за контрактом для однієї з країн Близького Сходу. Власне, як і вся наступна палітра обладнання з індексом &l..
1.00 грн.
Клітки для кроликів «Раббітакс 7 Pro»
Клітки для кроликів «Раббітакс 7 Pro»   Клітки для кроликів «Раббітакс 7 Pro» виготовляються у різних класах за якістю використовуваних матеріалів і робіт. Клітки для кроликів «Раббітакс 7 Pro» є адаптованою версією крільчатника "Раббітакс 8&q..
1.00 грн.
Кліткове обладнання для кроликів «Раббітакс 12 Ж - 1.2»
Кліткове обладнання для кроликів «Раббітакс 12 Ж - 1.2» Кліткове обладнання для кроликів «Раббітакс 12 Ж - 1.2» призначено для розведення кроликів в промислових масштабах, а також в обсягах для приватного, дачного або домашнього кролівництва. Часто надходять запити та за..
1.00 грн.
Клітковий модуль для вирощування кролів «Раббітакс 6Ж-2.1»
Клітковий модуль для вирощування кролів «Раббітакс 6Ж-2.1» Клітковий модуль для вирощування кролів «Раббітакс 6Ж-2.1» - є продовженням розробки моделі «Раббітакс 6Ж-2.0» У цій конструкції з'являється додатковий маточник, проте всі розплідники розташовані ..
1.00 грн.
Конструкція клітки для кроликів «Раббітакс 12 Ж - 2.0»
Конструкція клітки для кроликів «Раббітакс 12 Ж - 2.0» Конструкція клітки для кроликів «Раббітакс 12 Ж - 2.0» призначена для розведення кроликів в промислових масштабах а також в обсягах приватного обійстя. Часто надходять запити і запитання: кролики по Михайлову або тех..
1.00 грн.
Крільчатник Раббітакс 12
Крільчатник Раббітакс 12 Крільчатник Раббитакс 12 призначений для утримання та розведення кроликів маючи для цього 12 відділень. У кожному з яких вільно розміщуються 4 дорослі кролики або 6 -8 голів 3-4 місячного молодняка. Житловий простір: Житлова площа:    ..
5,000.00 грн.
Міні-ферма для кроликів «Раббітакс 12 Ж - 1.1»
Міні-ферма для кроликів «Раббітакс 12 Ж - 1.1» Особливістю міні-ферми для кроликів «Раббітакс 12 Ж - 1.1» є її залізний каркас, на якому будується вся конструкція даного кролятника. Ця міні-ферма призначена для розведення та утримання кролів в основному в домашньому крол..
1.00 грн.
Міні-ферма для кроликів «Раббитакс» у версії «Конструктор»
Міні-ферма для кроликів «Раббитакс» у версії «Конструктор» Запропоновано бюджетний варіант міні-ферми для кроликів «Раббітакс» у версії «Конструктор». Купуючи одну секцію (клітку) Раббітакс Fine, що складається з 4-х відділень цієї універсальної ..
16,000.00 грн.
Мініферма кроликів "Раббітакс 12W Standart"
Мініферма кроликів "Раббітакс 12W Standart" Мініферма кроликів "Раббітакс 12W Standart" створена на платформі моделі "Раббитакс 16 W". Мініферма кроликів "Раббітакс 12W Standart" сконструйована з урахуванням вимог щодо захисту кроликів від існуючих профі..
1.00 грн.
Мініферма Раббітакс 8 Fine Конструктор
  Мініферма Раббітакс 8 Fine Конструктор Мініферма Раббітакс 8, в найкращій на сьогодні версії Fine Конструктор, у вигляді комплекту ВСІХ деталей, елементів для самостійної збірки запропонована у вигляді конструктора для самостійної збірки (без поїлок і годівниць, не фарбована). Доброт..
5,500.00 грн.
Обладнання для кролів «Раббітакс 12 Prom»
Обладнання для кролів «Раббітакс 12 Prom» Обладнання для кролів «Раббітакс 12 Prom» є представником нової лінійки платформи «Раббітакс W». «Раббітакс 12 Prom» - це обладнання для кролівництва, класу міні-ферма для кролів, і використовується як ..
1.00 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Обладнання для кролівництва «Раббітакс 6 Ж - 4.2»
  Обладнання для кролівництва «Раббітакс 6 Ж - 4.2» Обладнання для кролівництва «Раббітакс 6 Ж - 4.2» призначено для утримання і розведення кроликів як в домашніх, так і промислових умовах. Даний крільчатник виготовлено на основі металевого каркасу, обшитого фарб..
1.00 грн.

Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2022