Захист кроликів


 
На цій сторінці шукають крілики, кріликів, кролі, труськи, зайці. Та розведення кріликів.
Захист кроликів
Бройлик   Объявления  Наука об эко-кролике  Лицензии  Полезные материалы  Советы кролиководам  Аксессуары кролиководства
Беседка О форумах кролиководства Об ассоциациях кролиководов Кролиководство в Украине  Куда вложить деньги?
Пастерельоз кролів
Міні-ферма для кролів
Оборудование для кроликов Раббитакс 8
Оборудование Евро Раббитакс

Infekcijnij_stomatit_krolenjat

Захист кроликів. Безпека кролівництва.
Захист кролів.
Безпека кролівництва.
Захист  кролів, зокрема в технології   еко-кролівництва  - провідного способу натурального вирощування кролів на відкритій місцевості чи в приміщеннях, у  спеціальних конструкціях  «Раббітакс», надається не менш ніж по 20 ключовим питанням, що мають найважливіше значення для формування, підтримки та виховання найкращого здоров’я, найвищих імунітетів кролів, здорового відтворення виду, та забезпечення високої економічної доцільності.
У технології особливу увагу приділено фізіологічним потребам тварини, звичкам, не маловажну роль відіграють нові відкриття у функціонуванні травного тракту тварини, забезпечення гуманного розведення та утримання кролів.
Еко-кролівництво пропонує зняття багатьох проблемних питань інструментальним способом і за рахунок технології використання  спеціальні конструкції «Раббітакс» мають наступні важливі ступені захисту кроликів від існуючих проблем:

Інфекційний стоматит кролів
Захист кроликів

 

Найменування виду захисту кролів

Ефект застосування

Термо, вітро захист

Глуха, з 5 сторін конструкція, слугує захистом від холодних вітрів і протягів. Тильною частиною, конструкцію розміщують на пануючу розу вітрів в місцевості розташування де присутній більш або менш постійно вітер, внутрішній мікроклімат житла кролів завдяки натуральній деревині каркасу та обшивки конструкції клітки для кроликів комфортний, не акумулюється ні холод ні тепло.

Санітарія та гігієна, утилізація фекальних мас.

Бункер екскрементів збирає фекалії в одну точку, що істотно полегшує догляд, прибирання, у багато разів знижує трудовитрати, а його знаходження під житловими ярусами, захищає кроликів від протягу, а також від гризунів і хижаків. При цьому бункерна система має примусове видалення газової складової, при якому тварини не вдихають жодного граму фекальних випаровувань

Підлога особливої форми

У конструкціях застосовується нарізаний та набитий  під спеціальним кутом, паркетна трапецієвидна дерев'яна підлога, площа поверхні якої захищає ноги кроликів від пододерматиту та травм, сприяє легкому без затримки, видаленню екскрементів тварини. Дерев'яна паркетна підлога має погану теплопровідність, тому вона ідеальна для утримання кроликів в зимову пору, захищає їх від простуди сечостатевої системи та інших органів тварини.

Годівниця

Годівниця комбікормова здійснює автороздачу та безперебійне забезпечення кормами, утилізує шкідливу для легких пилюку, захищає організм кролика від стресу через відсутність кормів ( завжди є доступ до корму).

Підсушування житла

Цілеспрямований, примусовий пере-направленний рух повітря житлового простору зверху вниз, оберігають кроликів від протягу, ліквідує мікробну аеробність, вологість, підсушує житло.

 

Напувалки

Водозабезпечення - влітку з захистом від розмноження бактерій , прокисання, і з підігрівом взимку - захист від застуди і ослаблення імунітету. Потужний чинник молочності самиць в холодну пору року. Неможливість закисання води утворює неприйнятні для бактерій умови життя. Структуризація води  до  Eh  - 200 мВ є запорукою витривалості імунитету кроликів практично проти всіх хвороб

Утилізація екскрементальних газів

Аеробна утилізація  зловоння і шкідливого газоутворення з бункера і житлових ярусів, сприяє значному комфорту проживання, гігієні повітряного простору, захисту легень та організму кролика в цілому від отруєння продуктами життєдіяльності бактерій, що розкладають фекалії і виділяють внаслідок цього шкідливі домішки газів аміаку, метану, сірководню, вуглекислоти

Зовнішнє покриття, фарьування

Покриті нано-фарбами чи спецфарбами білі яруси проживання кроликів захищають від літньої спеки, відбиваючи ультрафіолетові промені і поглинаючи інфрачервоні без нагріву житла проживання кроликів, ізолюють від зовнішніх шумів крільчатник і служать відмінним гідроізолятом

Розплідник ( маточник)

У маточнику є спеціальне гніздо із захистом від  затопу кролицею своїх кроленят. Працює також підігрів гнізда кролиці, яке заощаджує цілюще материнське молоко, останнє яке  не витрачається на зігрів тіла кроленят, напроти, все випите  молоко і всі корисні властивості материнського молока йдуть на потужний ріст організму малюків, з'являється можливість відгодівлі більшого числа кроликів. Пристрій  розплідника – потужний чинник отримання здорового покоління кролів.

Життєвий простір

Конструкція в цілому - забезпечує антистресовий режим життя кроликів, як правило "Раббітакси" самі просторі конструкції для кроликів на ринку країни, оскільки не виготовляються  за ідеології  економії  бюджету на витрати матеріалів  

Захист від виникнення хвороб.

У конструкціях кліток для кролів, міні-ферм «Раббітакс»  застосовується захист від комарів і мух - головних переносників вірусів і хвороб. У системі напування застосовується чиста питна вода з необхідними корисними мінералами і захистом від закисання. В еко-фермах «Раббітакс» також відбувається локалізація вогнища  хвороби. У разі вірусного зараження (виникає при низькій культурі обслуговування, недогляді розпоряджень або вимог технології обслуговуючим персоналом) - при появі проблеми в одному агрегаті - в іншому подібного не відбувається.

 

Конструкційні зручності

Легкозйомні підлоги, годівниці, гніздівля, доступні матеріали для заміни застарілих деталей, і таке інше полегшують обслуговування , ремонт обладнання. Ремонтна мобільність та зручність не зумовлює стресове відлучення від обжитого житла кролів, в одній міні-фермі є завжди технічні відділення для здійснення відсадок, щоби звільнити місце в якому повинні відбутися профілактичні чи ремонтні роботи.

Захист надійності окролів.

Гніздо опущено для створення ефекту нори і затишку - врахований природний інстинкт кролика, і кролиця завжди безпомилково визначає майбутнє місце для окролу. Також в маточниках працює протизатопний пристрій, що не допускає втрат молодняку від незграбності кролиць. Також працює система підігріву маточника для ефективної експлуатації в морозні і прохолодні дні.

 

Захист від хижаків

Конструкція надійно захищена від пацюків, ласок, хорьків та інших дрібних та середніх хижаків. Відомі «Раббітакси» яких не змогла побороти «чупакабра». Висота нижнього житлового ярусу сягає одного метра і вище, відсутність жодного отвору, та місць проникнення надійно захищають життя кролів навіть без їх кінологічної чи іншої охорони.

Захист проти прогризання

Захист вузлів і деталей конструкції проти прогризання не дозволяє кролям прогризати дірки, через які можуть втекти, чи через які можуть проникнути хижаки.

Загальна концепція конструкції кролятника

Продуманість конструкції мінімізує працю кролівника, надає комфорт в обслуговуванні, обслуговування однієї конструкції займає 60 хв. на тиждень. Захист кролів у сукупності всі видів захисту, що втілена, є запорукою отримання кінцевого результату і практично без втрат.

 

Захист від снігової заметілл’ї, косого дощу.

Вкрай важливо, щоби кролі жили, а не відбували життя . Тільки при добрих умовах, є розвиток організму і передача набутого імунітету поколінню. Якщо житло намочить до прикладу грудневий дощ, чи  житло навіє снігом, кролі будуть переживати стрес, в боротьбі за своє життя, оскільки такі явища та ситуації не є нормою їх фізіологічного буття. В природі вони від негоди ховаються в норах, де є відповідний комфорт та затишок.

Пробіотики, сорбенти та мінерали

Використання корисних бактерій, що допомагають теплокровним істотам тримати належні корисні  бактеріальні та мікробні штами,  сорбенти, що допомагають очищенню організму теплокровних істот, мінерали, які вбивають патогенну флору та коригують біополе, інші технічні досягнення в еко - технологіях замінюють важкі ліки, антибіотики, вакцини, та хіміотерапію.

Додаткові види захисту

В деяких моделях застосовується кондиціювання іонізованим повітрям, протибактеріальний біопластик, відволікатори стресу, тощо. 

 

Альтернативные проекты
Раббитакс 4 W
Раббитакс 8 Дабл ю
Раббитакс 10 Раббитакс 16 Раббитакс 12
Клетки для кролей
Разведение кроликов
клетка для кроликов Раббитакс 6
Copyright © 2016 Раббакс Текнолоджи
       Условия использования сайта
UK