Установка воріт, огорож з профнастилу в Мукачево та інші райони можна замовити в нашій бригаді майстрів будівельниківРозцінки (робота)  - згідно об'єму робіт необхідних для Замовника.
Огорожа з профнастилу під ключ, на металевих стовпах забетонованих  в землю - це  буріння ям, встановлення закладних стовбів що викликає роботи з бетонування, зварювальних робіт, порізки та монтажу профнастилу, без чи з виготовленням дверей, воріт
Огорожа з профнастилу - один з найбільш поширених видів огорож. Така популярність пояснюється вигідним співвідношенням ціна / якість профільованих листів.
Профлисти виготовляються з металу (найчастіше сталі) методом холодного прокату. В результаті виходять листи гофрованої форми, що підвищує їх несучі здібності. Варіанти покриття профнастилу: цинкове, алюмоцинкове,  полімерне кольорове (наноситься поверх цинку або алюмоцинка). Останній варіант ми  найчастіше використовуємо при зведенні огорож.
Поширеність огорож з профільованих листів обумовлена ??поруч переваг цього матеріалу:легкий, зручний в монтажі, міцний, стійкий до деформацій, довговічний, простий в обслуговуванні, широкий вибір кольорів, привабливий зовнішній вигляд, економний.
Привабливість використання профнастилу для огорожі ще і в тому, що профільовані листи красиво виглядають в поєднанні з багатьма іншими матеріалами - цеглою, каменем, куванням. Види огорож з профнастилу:
Суцільні. У цьому варіанті опори закриті профлистами;
Секційні. Секції поділяють цегляними або бетонними стовпами;
Фундаментні. Опори кріпляться до загального фундаменту;
Опорні. Стовпи не пов'язані один з одним.
Суцільні огорожі дешевші від секційних, а опорні дешевше фундаментних. А паркан з цегляними або кам'яними стовпами виглядає респектабельніше, а фундаментний надійніший.
Замовити паркан з профнастилу з установкою можна у майстрів на  Вайбер чи Телеграм номері  066 75 65 755
Процедури:
Огляд майстром місця будівництва, його аналіз. Обговорення із замовником вигляду майбутнього огородження.
Складання проекту. На цьому етапі вибирають вид забору, розраховують необхідну кількість матеріалів.
Розмітка периметра. Міряють відстані, на місці майбутніх опор забивають кілочки. Після розмітки територію бажано розрівняти.
Установка опор. Способи установки: стрічково-стовповий фундамент; вкручування або забивання стовпів; бетонування стовпів; бутовання стовпів.
Установка лаг. Методи кріплення: за допомогою болтів, хомутів, кронштейнів або зварювальний. Лаги кріпляться на відстані 20-25 см від землі і від верхньої опори.
Монтаж профнастилу. Листи кріпляться до лагів.

Ворота огорожі профнастил Мукачево замовити
ВОРОТА ОГОРОЖІ ПРОФНАСТИЛ МУКАЧЕВО ЗАМОВИТИ
Огорожі з прфнастілу
Ворота з профнастілу