Крільчатник «Раббітакс 6Ж-1.1»
Крільчатник «Раббітакс 6Ж-1.1» Крільчатник «Раббітакс 6Ж-1.1» Крільчатник «Раббітакс 6Ж-1.1»

Крільчатник «Раббітакс 6Ж-1.1»

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 6Ж-1.1
Наявність: На складі
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Крільчатник «Раббітакс 6Ж-1.1»


Крільчатник «Раббітакс 6Ж-1.1» - представник материнської моделі  крільчатника «Раббітакс 6Ж-1.0». Відрізняється лише тим, що не є матковим, а призначений для відсадок на відгодівлю кролів, або для розміщення в них самців та окремих груп кроликів.

Крільчатник «Раббітакс 6Ж-1.1» має розміри за довжиною 1700 мм, шириною 1600 мм, висоти 2300 мм

Як і всі клітки для кроликів бренду «Раббітакс» і дана модель виробляється згідно концепції захисту кроликів від різних факторів ризику, які властиві галузі, що дозволяє досягати високого кінцевого результату діяльності кролівника. Без усунення таких факторів, в кролівництві приховані можливості враження кроликів різними бідами, які найчастіше «забезпечують» необхідність повного перезавантаження господарства – проведення суцільної санітарної обробки, дезінфекції, карантину і т. д.

Концепція захисту кроликів від різних факторів ризику заснована насамперед на необхідності забезпечення тваринам належних умов утримання. Досліджуючи приватні подвір'я, на яких люди утримують кроликів, завжди кидається в очі культура кролівництва того чи іншого кролівника. У одних порядок, чистота і затишок, у інших так, що в деяких хлівах краще. Між тим, навіть невелике скупчення екскрементів у житлі кролів в одних випадках стримує зростання, а значить і приріст ваги кролів, а в інших – тварини стають рахітні і недорозвинуті. Вся життя в «туалеті», безумовно залишить свій відбиток на фізіології кролика, і навіть забивши його, м'ясо такого кролика завжди буде віддавати неприємним запахом «результату» такого розведення. У моделі кролятника «Раббітакс 6Ж-1.1», безумовно, як і у всіх «Раббітакс» смердючі аспекти утримання кролів, так само як і багато інших, вирішені шляхом усунення самої можливості завестися проблемі.

У «Раббакс Текнолоджі» безумовно, з будь-якими подібними і важливими для комфорту проживання кроликів умовами і загрозами порушення комфорту, борються фахівці, починаючи з під конструкторського пера. У кроле-системах утримання «Раббітакс» багато важливих деталей утримання кролів у неволі, оскільки «заточка» обладнання створюється для бізнесу на кроликах, отримання від кролів належної віддачі. Не може бути хорошої економіки, якщо кролики, наприклад, застуджуються в клітинах. Це просто грубі прорахунки кролівника, якщо в системі утримання, клітці, наскрізь гуляє вітер. І якщо клітка для кроликів не має 5 глухих сторін без щілин – кролику в холодний вогкий день сховатися в клітці нікуди. Він захворює так, що кролівник навіть не помітить. Помітить, коли в 5 місяців кролик буде важити 3 – 4 кг, замість належних 5-ти – ось ці кіло кролик і втратить із-за рівня комфорту в своєму житлі. А якщо будуть застуджені важливі органи, нирки чи то статеві органи - кролівник довго буде з'ясовувати, чому ж самки не народжують, або якщо народять кроленят, то з різними проблемами, а самці вже і зовсім не самці, або від них – поганий спадок. У природі, для кролика завжди порятунком служить воля переміщення, рухом яким  і зігріваються кролики, і можливість сховатися в свою затишну вистелену сухою травою і своєї шерсті нору.

15 різних важливих факторів ризику які усунуті в системах утримання і розведення кроликів «Раббітакс» - як можна зрозуміти з вище наведених прикладів, мають важливе значення не тільки для культури кролівництва, але і для досягнення надійних результатів господарювання. Гоп-кролівництво завжди відрізняється від більш професійного своїми дешевими рішеннями, але в основному скупістю. Кролик в неволі – ніжне створіння, і відплатить скупердяю тією ж монетою.

Умови замовлення    

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2021