Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі»
Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі» Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі» Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі»

Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі»

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 6Ж 3.1 Милитари
Наявність: На складі
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 3

Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі»


Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі» - обладнання для кролівництва призначене для експлуатації в екстремальних умовах, має камуфльований зовнішній вигляд, подається з посиленими вузлами життєзабезпечення кроликів

Найбільшою популярністю серед кролівників в модельній лінійці «Раббітакс 6Ж» користується модель «Раббітакс 6Ж 3.1». Незважаючи на його відносно високу (треба зазначити, що і виправдану) вартість, даний пристінковий варіант виконання клітки для кролів викликає стійкий інтерес до себе. І це не дивно, адже існуючі на ринку клітки для кролів від «саморобників» та ін. виробників обслуговуються з різних сторін, а ось так, щоб тільки з однієї, кому ж не відзначитися на ринку, як не іноваційним «Раббітаксам».

Технічно, звичайно ж, виготовити пристінковий варіант клітки для кролів складніше, ніж конструкцію, яка обслуговується з різних сторін. І якщо для того, щоб виготовити «Раббітакс 6Ж 3.1». потрібно більш 5000 технічних операцій - одних отворів в металі з пів тисячі, то стає зрозумілим, що мова йде про не пересічну клітку, втім, це вже стало нормою для всіх «Раббітакс».

Так, клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі», «вирішили» відрізнитися від своїх «родичів» отримавши армійський розпис. Це камуфльований представник несподівано став популярним в мисливських господарствах, і в місцевості, де рясно присутня зелень, також в місцях, де від злого ока потрібно сховати споруду. «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі» - справжній армійський джип кролівництва. Йому не страшні ніякі атмосферні явища - кролики будуть захищені від поперечних опадів, сніжної хуртовини, в їх оселі ніколи не буває мокротиння, так як працюють системи своєрідного мікроклімату. Цей «джип» захищений від зазіхань хижаків, «чупакабр», кроликів не дошкуляють комарі та мухи – конструкція захищена від проникнення комах. Конструкція працює як з необхідністю до підключення електроенергії, так і без цього.Клеьки для кроликов Раббитакс 6Ж 3.1 Милитари

«Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі» посилено в частині каркасу – він залізний, має громовідвід. Залежно від версії, забезпечується системою напування або на ніпельна поїлках, або на ємностях автономного пиття.

Клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі» виготовляються у різних класах якості і міцності. Останній критерій можна пояснити аналогією: є автомобілі, що тільки  нагадують позашляховики (паркетники), а є справжні позашляховики, джипи. Так і клітки для кролів «Раббітакс 6Ж 3.1 Мілітарі» можуть мати лише зовнішні атрибути «злості», а можуть бути дійсно грізним, без компромісним обладнанням, чи то для аматорського, чи то для  професійного кролівництва.

Вартість на сторінці наведена за стандартний клас матеріалів і виконання.

Умови замовлення

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2021