Раббітакс 2 S
Раббітакс 2 S Раббітакс 2 S Раббітакс 2 S

Раббітакс 2 S

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 2 S
Наявність: На складі
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Раббітакс 2 S  

Багато років перебуваючи в статусі «фронтменів», як тільки ми з'явилися років так 15 тому, розробляючи і впроваджуючи в життя різні конструкції для утримання та розведення кроликів, і розробивши таких майже дві сотні, не могли знайти свій «золотий стандарт». Устаткування для кроликів було завжди в догоду чого небудь або кому небудь. На догоду наприклад кролику. Або кролівникові. Або тому й іншому. Або професіоналу. Або для люмпена, який просив «дешеве». Були і власні «силові» рішення, так би мовити примус до культури кролівництва. Були топ-моделі, у яких були свої хороші і унікальні рішення, і були у яких були недоліки. Наприклад, на 3 ярусних моделях (нижній, бункерний, вважаємо теж за ярус, технічний) недоліком була загальна висота конструкції. Незважаючи на те, що ми обмежували таку висоту до 2 м, вони все одно були зависокими і доводилося обслуговувати за допомогою драбин або табуреток. Наше прагнення вкласти багато кролівництва в мінімальне місце звичайно ж було виправдано і такі конструкції і сьогодні затребувані.


Але свій золотий стандарт прийшов несподівано з Голландії та Німеччини, куди ми відвантажували свої вироби, і де власне і попросили запропонувати розробку виходячи з розмірів, які є в просунутому кролівництві стандартом. Нам дано було технічне завдання і ми скоро видали нову серію обладнання, яке отримало назву Раббітакс S.


Раббітакс S - двоярусна платформа для наступних моделей, в яких відділення для розведення і проживання кроликів знаходяться на ергономічно вивіреної висоті для людини, а самі відділення для кроликів мають розміри, при яких можна розводити кроликів велетнів.


Знайомимося ближче з моделлю (всього на цій платформі їх близько десятка різновидів)


Раббітакс 2 S
На малюнку модель «Раббитакс S 2», довжина якої 2700 мм висота 1700 мм. Внутрішні розміри глибина 80 см ширина 90 см висота 70 см. Має один загальний маточник, куди по черзі запускаються самки. Устаткування має захист від комарів і мух, сніжної хуртовини або косих опадів (дощу), бункерну систему збору відходів життєдіяльності кроликів, змінні утилізаційні металеві оцинковані баки, систему перенаправлення повітряних мас і виведення зловоння (примусова вентиляція), змінні рейкові букові полики.
Конструкція виготовлена ​​з соснового масиву, в обшивці якої застосована шліфована дошка-вагонка, пофарбована екологічно чистої акриловою дисперсією глибокого проникнення з захистом від освіти шкідників і гниття в деревині.
Устаткування вантажиться цілком в вантажний мікроавтобус. Можна вантажити один зібраний і два розбірних вироби.

Вартість виробу $ 720 при одношаровому фарбуванні.
Вартість виробу $ 805 при двошаровому фарбуванні.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2022