Обладнання для кролів "Раббітакс 10"
Обладнання для кролів "Раббітакс 10" Обладнання для кролів "Раббітакс 10"

Обладнання для кролів "Раббітакс 10"

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 10
Наявність: Предзаказ
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Обладнання для кролів "Раббітакс 10"


Обладнання для кролів "Раббітакс 10"

Розміри: Довжина - 4500 мм Ширина 1000 мм (з виступаючими розплідниками - 1550 мм) Висота 2000 мм (в козирку 2300 мм). Вага обладнання - 390 кг (хвоя) - 470 кг (ясен).

«Раббітакс 10» - крільчатник, призначений для утримання, розведення та вирощування кроликів в умовах максимального захисту їх від всіляких факторів ризику, притаманних в галузі. Застосовуючи такий захист, знімається левова частка гостроти питань ветеринарії - лікування кроликів, і захворюваності - зараження. «Раббітакс 10» - продовжує славний ряд моделі "Раббитакс 8" який приніс  в кролівництво багато поліпшень в питаннях надійного розведення кроликів, і є конструкційно більшою за своїми розмірами. Так, «Раббітакс 10», має 10 відділень, з яких три - маткові. Конструкція захарчована електрикою напругою 220 В, яке подається на підігрів тенів і нагрівальних елементів, які гріють воду для поїлок і гніздів'я в маточниках. Також,  від джерела електроенергії захарчована  система утилізації сморіду, що не допускає появи екскрементальних газів в житлі у кролів. Успадковані від топ моделей міні-ферм «Раббітакс» різні конструктивні рішення,  здійснюють максимальний захист кроликів від профільних загроз, і забезпечують господареві тварин надійний кінцевий результат, і ніколи не зупиняють його в власній справі  через  загибель кроликів або від інших бід чи  хвороб. І хоча, часом, в деяких версіях , вартість цієї надійності вища,  однак  кошти вносяться саме в надійність  в часі та в якість кролівництва.  Такі вкладення завжди стратегічні, вартість забувається - надійність залишається на десятки років. Гарантія на каркас конструкції від 5 до 20 років, залежно від класу обраної моделі «Раббітакс 10».

По класах «Раббітакс 10» виконуємо в економній звичайній  версії, в покращеній і в класі "Екстра".

Про відмінності по класу виготовлення обладнання для кролівництва, кліток для кроликів, крільчатника, міні-ферм для кролів сказано тут.

Вартість Раббітакс 10 по класу "Звичайний" - 31 200.

Вартість Раббітакс 10 по класу "Поліпшений" - 39 250грн.

Вартість Раббітакс 10 по класу "Екстра" - 45 890 грн.

 

Модель знята з поточного виробництва, залишається можливість Замовлення лише індивідуальному порядку (виконання в зручне для компанії час). Альтернатівним заміщенням моделі є Раббітакс 12

Міні-ферма для кроликів
Дані Розміри: Довжина - 4500 мм Ширина 1000 мм (з виступаючими маточниками - 1550 мм) Висота 2000 мм (в козирку 2300 мм). Вага обладнання - 390 кг (хвоя) - 470 кг (ясен). Граничне навантаження на конструкцію - 500 кг

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2022