Устаткування для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М»
Устаткування для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М» Устаткування для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М»

Устаткування для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М»

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 6Ж - 2М
Наявність: Предзаказ
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Устаткування для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М»


Устаткування для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М» створено для можливості промислової експлуатації в зовнішньому або внутрішньому (закритому) просторі. Відмінний альтернативний варіант обладнання бройлерним технологіям вирощування. Устаткування для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М» оснащено персональною для кожного модуля (клітини) системою утилізації смерду, яка не допускає поширення запахів по приміщенню, в якому розміщується обладнання. Також обладнання для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М» оснащено сінницями, для можливості харчування кроликів сіном, чого немає в обладнанні традиційного інтенсивного кролівництва через технічну неможливість і дорожнечу використання систем подачі сіна.

«Раббітакс 6 Ж-2 М» спадкоємець загальної концепції захисту кроликів від різних факторів ризику і загроз існуючих в галузі. Ця модель обладнання не потребує умов, при яких кроликів розводять в приміщенні по так званим «французьким» технологіями. Мається на увазі, що приміщення немає необхідності нагрівати, так як обладнання саме по собі - «тепле». За основу взято принцип локального забезпечення тепла а не нагрівання всього приміщення. Устаткування виготовлене з урахуванням впливу холоду від бетонних матеріалів приміщень, цехів, на клітини для кроликів, застосувавши в якості холодо-ізоляту деревну фанеру, якою обшитий металевий каркас обладнання та підлога з деревини. Сама ж конструкція устаткування для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М» не має наскрізної, через себе руху повітря, з п'яти сторін глуха, умовно відкритими є лише дверці-віконця, які теж захищені капілярної сіткою що слугує і захистом від проникнення комарів і мух в житло кролів. Через ці вікна подається світло і чисте повітря і проводиться обслуговування. Повітря подається примусово і персонально до кожної клітинки, відділення в обладнанні, причому навпаки Закону Бернуллі - чисте повітря заходить зверху вниз по обладнанню, і цим не дозволяючи підніматися в житлові яруси газам метану, вуглекислоти, аміаку і сірководню, які утворюються в результаті розкладання фекальних мас від кроликів. Подібне технічне рішення забезпечує бездоганне здорове середовище проживання для кроликів, необхідну вологість (підсушування) житла, і повітря в такому обладнанні, як проточна в рухомому джерельці вода. Це рішення є новою парадигмою по відношенню до «болота» повітря в брудерах і залізних клітках інтенсивного, бройлерного кролівництва, на практиці в яких відключають загальну вентиляцію приміщень, через те, що нагріте повітря потрібно видаляти, як говориться  - гроші на вітер.

При експлуатації обладнання для кроликів «Раббітакс 6 Ж-2 М» нагрівати приміщення немає необхідності! Не потрібно оплачувати дорогі вати енергії на нагрів бетонних стін і підлоги, що відбувається в так званих французьких чи італійських технологіях вирощування кроликів. Оскільки в «Раббітакс 6 Ж-2 М» усунутий продув житла з усіх боків, власне тепло кроликів розумно використано для зігріву житлового простору. До того, по трубах-батареям подається тепла вода, яка нагрівається в накопичувальному баці, а в гніздах розплідників завжди працюють елементи підігріву для забезпечення прискореного зростання кроленят. Все це в комплексі навіть в дуже сильні морози не дозволяють кроликам застудитися і захворіти.

Розміри обладнання: довжина 2660 ширина 1000 висота 2300 мм

Житлова корисна площа - 6,5 м.кв.

Основные узлы и функции оборудования:

 

 

Каркас

Металлический

Обшивка каркаса

Фанера

Покраска

метал 2 слоя, фанера 4 слоя

Маточники с подогреваемыми гнездовьями 6 шт. и обслуживающими дверцами

 

Сменные полики

 

Перекрытие лаза в маточник с фиксацией

 

6 отделений для проживания кроликов

 

Количество  ярусов 4

 

Количество жилых ярусов 3

 

Сенные ясли для всех отделений

 

Кормушки для  сыпучих кормов внешние

 

Система ниппельного водопоения с анти-закисанием воды в летнее время

 

Регулируемый подогрев воды в системе поения, защита от перелива наполнения бака

 

Защита от комаров и мух

 

Активная система обратного перенаправления движения воздушных масс (умная вентиляция)

 

Бункерная система сбора фекалий

 

Утилизационный бак для сбора отходов с герметичным креплением к днищу бункерной системы

 

Электро-фурнитура и устройства

 

Нано-покрытие внутренних поверхностей

 

Крыша обшитая (фанера)

 

Умови замовлення

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2021