Клітки для кроликів "Раббітакс 4 ЖМ"
Клітки для кроликів "Раббітакс 4 ЖМ" Клітки для кроликів "Раббітакс 4 ЖМ" Клітки для кроликів "Раббітакс 4 ЖМ"

Клітки для кроликів "Раббітакс 4 ЖМ"

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 4 ЖМ
Наявність: Предзаказ
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Клітки для кроликів "Раббітакс 4 ЖМ"


Зняті з виробництва

 

Клітки для кроликів "Раббітакс 4 ЖМ" - відмінний інструмент для результативного кролівництва в дачному, присадибному виконанні.

"Раббітакс 4 ЖМ" дещо простіший своїх схожих моделей в абревіатурі яких є індекс з числом 4. Спрощення зроблено нами пропорційно тому, яким є більшість міні-ферм або кліток для кролів на "гоп-ринку". Оскільки часто стали надходити побажання, щоб ми виготовляли дешеве обладнання. Поряд з версією цією ,  дана модель "Раббітакс 4 ЖМ" теж приведена під звичайні, як це є на згаданному ринку, параметри. Однак ТМ "Раббітакс" не може не мати свої відмінні особливості, будучи лідером новацій на такому ринку і зокрема в сегменті низько бюджетних версій кліток для кролів.

Насамперед клітки для кроликів "Раббітакс 4 ЖМ" виділяються свої лаконічним і досконалим видом, втім як і всі Раббітакси проекту "Раббакс Текнолоджі". У формі немає космодромних силуетів, викривлення зовнішнього і внутрішнього простору та іншої хворобливої конструкторської фантазії, як це є у любителів сюжетів пікассо в клітко-будуванні. Від форми і стійкість. Немає тієї парусності, як наприклад в лінійці михайлівських підробок. У конструкції клітки "Раббітакс 4 ЖМ" в обшивці каркасу використовується фанера або ОСБ плита  ( яка недолюбки в середовищі професіоналів, в т.ч. і в нас), залежно від побажань покупця і його платоспроможності. Годівниці внутрішні,  а напування в стандартному виконанні цієї моделі передбачено використовувати те, що є у покупця ( миски, інші саморобні або покупні поїлки). В аналогічних клітках класом по-вище, безумовно краща  і повніша комплектація.

Це ж стосується і зони утилізації. В існуючому стандарті утилізаційний бак з герметичним кріпленням є за додаткову вартість, так само як і електро-комплект ( підігрів гніздування в маточнику, система примусової вентиляції, нагрівачі води для напування, батареї обігріву в зимовий час). Відсутня активна система захисту від комарів і мух - ця опція є в інших моделях Р4.

Також у базовій версії клітина не фарбована. Це дозволяє знизити її вартість, і пофарбувати її може сам кролівник.

Клітки для кроликів "Раббітакс 4 ЖМ" - місткі. Всього 4 відділення. По квадратному метру житлової площі на нижньому ярусі, і по 0.75 м. кв. на верхньому. Маточник внутрішній, розташований в одному з верхніх відділень - за невелику доплату, його можна винести назовні, як у цієї моделі 

Часто, дана модель комплектується різними вузлами і аксесуарами додатково, у вигляді бонусу.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2021