Міні-ферма  для кролів "Раббітакс 4"
Міні-ферма  для кролів "Раббітакс 4" Міні-ферма  для кролів "Раббітакс 4" Міні-ферма  для кролів "Раббітакс 4" Міні-ферма  для кролів "Раббітакс 4" Міні-ферма  для кролів "Раббітакс 4" Міні-ферма  для кролів "Раббітакс 4"

Міні-ферма для кролів "Раббітакс 4"

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 4
Наявність: Предзаказ
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Міні-ферма  для кролів "Раббітакс 4"


(Виріб знято з виробництва)

 

Міні-ферма для кроликів "Раббітакс 4" - клітка для кроликів, яка  здійснила  переворот в кролівництві.  Міні-ферма, що була піддана тролями свого часу нещадній критиці, з часом стає просто еталоном будівництва житла для кроликів. Саме Міні-ферма для кроликів "Раббітакс 4" послужила детонатором  вибуху на ринку кролівничого житла , прийшовши в його світ в 2004 р. "Це ж треба, щоб кроликам хороми будували!" - обурювались люмпени і тролі, На той час - так, їх можна було порахувати і за хороми, адже до цього про культуру та санітарії кролівництва ніхто і не чув. Хіба що про міні-ферми для кроликів, як про такі, було що чути від І.М. Михайлова з С.Петербурга.

З часом Міні-ферма для кроликів "Раббітакс 4" - удосконалювалася. Вона і тепер змінюється. Під цим брендом випускається близько десятка різних "Рабіитакс 4". Одні мають ярус проживання кроликів в один поверх, інші в два. Одні більше за розмірами, інші - менше.

Як і всі Раббитакс, Міні-ферма для кроликів "Раббитакс 4" -  переслідує мети максимального захисту кроликів від існуючих загроз і ризиків в галузі.

Міні-ферма для кроликів "Рабіитакс 4" сьогодні серійно виготовляється в 8 різних версіях, а також по індивідуальним потребам замовника.

Міні-ферма для кроликів "Раббітакс 4" хоч і славний продукт нашого кролівничого проекту, проте його славу і велич побили нові "Раббитакс" серій 6. 8. 10, 12  і  тому, модель вже трохи архаїчна - позначається те, що на мінімальній площі, кролівникам зручніше і потрібніше  стає вирощувати більше кроликів.

Міні-ферма для кроликів "Раббітакс 4" в класичному своєму вигляді має розміри в довжину - 3 метри, завширшки півтора метра, а у висоту 1. 90 м. Ця міні-ферма має великий бункер для збору екскрементів, чим власне є більш зручним ніж три-ярусні моделі. Модель забезпечена двома розплідниками, функціонують автонапувалки, автогодівниці, має без щілинний каркас із захистом від комарів і мух, працює система зворотного руху повітряних мас, завдяки якій ні краплі брудного повітря не потрапляє в дихальні шляхи кроликів. Від цього ефекту досягається високе лібідо тварин, а в поєднанні з високою захищеністю від зовнішніх атмосферних явищ, такі досягнення в утриманні кроликів дозволяють отримувати ущільнені окроли, буває і 6 разів на рік. І виходить так, що більше вклавши в якісний інструмент вирощування та утримання, кролівник цим досягає більшої надійності у своїй справі.

Класичний "Раббітакс 4" в сьогоднішній час із-заі кращої логістичної своєї складової (легше і дешевше транспортувати) більше популярний в одній з багатьох інших своїх версіях - моделі "Раббитакс 4 W" і "Раббитакс W Pro"

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2021