Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom»
Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom»

Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom»

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 4 W Prom
Наявність: Предзаказ
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 50

Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom»


Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» відрізняються від схожої версії клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Стандарт» поліпшеною якістю застосовуваних у конструкції матеріалів. Робиться це на догоду здешевлення вартості, хоча таке здешевлення не позначається на функціональності клітки для кроликів, і не змінюється загальна концепція захисту кроликів від існуючих в галузі ризиків і профільних загроз.

Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» оснащуються двома маточниками, в яких присутня система захисту маленьких кроленят від затоптування кролицею, і здійснюється підігрів гніздівель.

Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» мають 4 відділення з яких два відділення оснащені зовнішніми розплідниками. У цій версії Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» розплідники можна переставляти місцями, ставлячи їх до потрібного відділення конструкції.

Фарбування конструкції проводиться 4 шарами спеціальної фарби, що дозволяє їх експлуатацію у зовнішньому середовищі - на не руйнування каркаса дається гарантія 12 років.

Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» оснащені водопровідною системою напування, в якій вода циркулює в системі, що важливо в літній час, при такій системі вода не закисає. Також вода підігрівається в зимовий час, для цього встановлена ​​система підігріву води.

Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» захищені від комарів і мух, як і вся модельна лінійка «Раббітакс», без такої опції кролівництво не може бути надійним повністю.

Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» (як і всі моделі «Раббітакс») можуть бути оснащені зовнішніми годівницями і автономними поїлками як окрема опція.

Клітки для кроликів «Раббітакс 4 W Prom» (як і всі моделі «Раббітакс») можуть бути оснащені візковими колесами для зручності переміщення на рівній твердій поверхні.

Розміри Клітки для кроликів «Раббитакс 4 W Prom»:

Довжина з підставкою для баку з водою - 3450 мм. Глибина 1000 мм, або 1450 мм з урахуванням виступаючих маточників, висота 1650 мм

Корисна  житлова площа для кроликів - 2.2. м.

Необхідна площа для обслуговування з урахуванням доступу з усіх боків 4 х 3.5 м

Додаткові опції (за олкрему плату)

Дах:

 

клітка для кролів

клітки для кролів

клітки для кроликів

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2021