Клітка для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт
Клітка для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт Клітка для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт

Клітка для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Раббитакс 4 W Стандарт
Наявність: Предзаказ
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 50

Клітка для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт


Клітка для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт призначена для здійснення  повноцінного кролівництва, враховуючи утримання і розведення кроликів. Утримання кроликів відбувається в житлі, яке відповідає загальній концепції захисту кроликів від більш ніж 15 різних профільних загроз, існуючих в галузі, а розведення вухатих відбувається за рахунок використання маткових відділень, яких в цій конструкції дві.

Клітка для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт - топова модель компанії, яка зазнала ряд змін на догоду більшому комфорту і безпеці розведення і утримання кролів.

Клітка для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт виготовляється в трьох різних класах за якістю застосовуваних матеріалів і робіт. Звичайна версія клітки для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт має одинарне фарбування, зазвичай бактерицидним деревним лаком у зв'язку з чим її слід використовувати під навісом, в сараї, або в системі шедового кролівництва. Покращені версії клітки для кроликів «Раббітакс 4 W» Стандарт мають фарбування конструкції в 4 шари спецфарбою, які забезпечують 12 років експлуатації мініферми.

Клітки для кроликів «Раббітакс 4» в різних версіях виконання представлені тут.

При утриманні кролів в неволі, слід враховувати особливості цього домашньої тварини. Домашнім кролика можна назвати умовно. кролик не повертатися додому як багато інших тварин і птах, і кролик в клітці дуже залежний  від уваги кролівника і його знань про кролівництві. Щоб мінімізувати втрати від дилетанства при утриманні та кролеферма Раббитаксрозведенні кроликів, багато аспектів кролівництва в клітках для кроликів «Раббітакс 4 W» вкладені в інструмент - саму конструкцію. Захист організму кроликів від різних факторів впливають на тварин під час утримання в неволі, забезпечення належної кількості чистого повітря, природного світла і комфорту проживання, вивірений раціон з обов'язковим застосуванням в ньому сіна, безумовно позначається на формуванні імунітету тварин. Якщо комплексно вирішувати всі гострі питання кролівництва, результат завжди вражає. У системах «Раббітакс» загибель тварин від хвороб чи поганих умов утримання практично виключається. Залишається лише підтримувати рівень, культуру кролівництва самим кролівником. Деякі поради кролівникам - тут.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2021