Эко кролиководство

г. Мукачево e-mail: rabbitax@gmail.com      t.: +38 066 75 65 755

+38 050 745 79 89

 

Промислові клітки для кролів 

 

Промислові клітки для кролів, звісно принципово відрізняються від кліток для домашнього кролівництва, адже потрібно працювати з великою когортою кролів, і не абияк, а на кінцевий вірний результат. Тому Промислові клітки для кролів мають кращі і якісніші налаштування, що зумовлює їх комерційне використання.Промислові клітки для кролівництва

 

Промислові клітки для кролів «Раббітакс» на відміну від кліток, що зроблені «кулібіними» та гопниками з підворіття, мають багато опцій, від яких результативність розведення та утримання кролів  набагато вища, аніж у саморобників. Оскільки із самого початку – проектування та до самого кінця – функціювання в створенні продукту беруть участь широка ланка спеціалістів.

 

Представляємо модуль  промислової клітки для кролівництва  «Раббітакс Fine»  Модуль  «Раббітакс Fine»  складається з 4-х відділень. Сполучення модулів дає необхідну кількість  кліток потрібних для господарства. Наприклад 8 -12-16-20-24 і.т.д. що кратне 4.

 

Промислові клітки  «Раббітакс Fine»   виготовлені з деревини, яка оброблена глибоко проникним засобом від гниття чи появи шкідників.  Вся конструкція «Раббітакс Fine»   виготовлена з шліфованої сосни або іншої деревини для того, щоби кролівник та кролі не загнали собі скалки, і щоби така конструкція  була теплою взимку.модуль клітки для кролів

 

Обладнання «Раббітакс Fine» -містке. Відділеня на верхньому поверсі не менші як 2  м.кв. На нижньому 1.4 м.кв.  Конструкція «Раббітакс Fine»   не має деталей з OSB плит як це є у «гопніків» теми, які всіма неправдами  намагаються  дешевками продати свій непотреб.  Обов’язковими атрибутами «Раббітакс Fine»    як власне і всіх моделей «Раббакс Текнолоджі» захист від комарів та мух, від появи сморід в житлі кролів, нагріву дахової частини кролятнику, підігрів води та гнізда розплідників, антиокислювач рідини напування, герметична бункерна система збору відходів воєдино в утилізаційний бак, міцна букова рейкова підлога, а про елегантний зовнішній вигляд, що милує око годі і говорити.  Також в промислових клітках Раббітакс є водопровідна система на ніпельному принципі поїння, кормороздатники, можливе встановлення сонячних елементів для виробництва електроенергії. Яка може живити кліматичну систему, якщо експлуатація в умовах високих температур є актуальною.

 

Більш детально про промислові та інші види обладнання для розведення та утримання кроликів дивіться тут.