Эко кролиководство

г. Мукачево e-mail: rabbitax@gmail.com   t.: +38 066 75 65 755   +38 050 745 79 89

 

МІНІ-ГОСПОДАРСТВО КРОЛІВНИЦТВА

 

Міні-господарство кролів  ( 175 000,00 грн.)

 

Міні-господарство кролівництва загальною місткістю  192 голів кролів дорослого віку, або 280  голів кролів до 3 місячного віку ( 236 умовних кролів) дуже зручне з погляду стартапів, початку бізнесу, заснованого на вирощування та розведенні кролів.

 

Міні-господарство кролівництва має 48 відділень для утримання та розведення кроликів, з яких 12 обладнано розплідниками з підігріваємими гніздами для окролів, які відбуваються взимку.  Таке господарство може впевнено вести свою господарську діяльність, оскільки предметна ,інструментальна її частина, тобто спеціальне обладнання, розроблене в повній відповідності до ідеології по захисту кролів від різних профільних ризиків. Таке оснащення обладнання значно мінімізує різного плану ризики, які часто виникають лише зате, що кролівник не підготувався належним чином до свого бізнесу.  Наприклад, виготовив обладнання самостійно не маючи ні знань, ні досвіду, але вважаючи себе в цьому питанні більш просунутим, аніж наприклад професіонал, який виготовив сотні - тисячі одиниць . Так, наприклад комерційний проект  "Раббакс Текнолоджі", виготовив різних кліток для кролів, обладнання вже понад 4 тис. од. Такі факти приводяться не з тієї мети, щоби себе рекламувати, а з тієї, щоби передати вагу піднятого питання. Бізнес - це професійне питання. І якщо бізнес починається з плагіату, крадіжки ідей для виготовлення підробки, чи з виготовлення  дилетантських саморобок, ризиковість  бізнесового починання суттєво збільшується.

 

Міні-господарство кролів від "Раббакс Текнолоджі"  - це готове рішення під ключ. Замовнику залишається тільки визначитися з трансферними питаннями ( доставка), та умовами монтажу, та пуско-налагоджування. Ці питання слід уточнювати з нами, оскільки вартість приведена на умовах франко-складу.

 

 

 

 

 

 

 

Права защищены   "Раббакс Текнолоджи"