Механізовані кролеферми закритого типу з заданим мікрокліматом
Механізовані кролеферми закритого типу з заданим мікрокліматом Механізовані кролеферми закритого типу з заданим мікрокліматом

Механізовані кролеферми закритого типу з заданим мікрокліматом

Виробник Раббакс Текнолоджи
Модель: Механизированные кролефермы
Наявність: Предзаказ
Ціна 1.00 грн.
Кількість:     - АБО -   В улюблені
Порівняти

Механізовані кролеферми закритого типу з заданим мікрокліматом


Механізовані кролеферми закритого типу з заданим мікрокліматом

Сучасне промислове кролівництво характеризується своїми тими чи іншими особливостями, однак наявність гострих проблемних питань в цій галузі, еко-кролівництво дозволяє вирішувати за рахунок власних  інновацій, покращень та напрацювань. Деякі з важливих порушених питань у порівнянні нижче.

Капітальні будівлі або споруди типу ангарів для кролівничих ферм закритого типу з заданим мікрокліматом є дуже важливим фактором, як з боку економічного блоку, так і з точки зору її подальшої експлуатації. Соруди повинні бути спроектовані і побудовані коректно, оскільки це впливає на ефективність управління, санітарний стан кроликів, їх продуктивність.

Так, забезпечення кроликів умовами, найбільш оптимальними для інтенсифікації їх продуктивності із погляду температури (обігрів взику або охолодження влітку), вологості, циркуляції повітря - важливий фактор і неодмінна вимога. Будівлі повинні бути строго спроектовані з використанням сучасних тепло зберігаючих технологій, для забезпечення мінімуму втрат теплової енергії.

Безумовно, дотримання цих вимог обтяжує капітальну витратну частину. Неабияк вклавшись інструментально в задоволення високих вимог по капітальних будовам і оснащенні, надалі доводиться відсувати точку окупності у часі на кілька років. Цей недолік в «Раббакс Текнолоджі» усувають шляхом скерування коштів у активну складову кролівництва – в саме устаткування, скорочуючи цим капітальні витрати. Виходить, що розмістив обладнання в приміщення, будівлі, цехи, останні не потрібно нагрівати, а нагріте повітря через необхідність вентиляції видаляти з приміщення, оскільки обладнання має власний мікроклімат - локально підігріваються тільки активні робочі зони, вода в системі напування взимку, гніздів'я, тощо. Важливою перевагою такої компоновки є локальність систем утримання - кожен блок (клітка, міні-ферма) є ізольованою, локальною системою, і якщо раптом з'являється вірус, не страждає весь цех, як це є сьогодні в цеховому кролівництві із залізними клітками для утримання кролів.

Локальність утримання та розведення кроликів також досягається розумною системою забору чистого повітря і виведення екскрементальних газів, при якому не відбувається змішування повітряних мас. Вентиляція є другим фундаментальним чинником, який має сильний вплив на благополуччя кроликів. Метаболізм кролика залежить від теплообміну з навколишнім середовищем і залежить, зокрема від генотипу, віку, корму. Якість вентиляції повинна враховувати не тільки зовнішні кліматичні умови, але й забезпечувати потребу тварин та їх здатність виділяти тепло в результаті метаболізму - вуглекислий та інші гази, які погіршують житлове середовище кроликів, і що важливо, цехового повітря, яким дихає і обслуговуючий персонал. Практично у всіх механізованих кролефермах з так званим регульованим мікрокліматом цієї регуляції немає, оскільки доводиться рахуватися з енерговитратами, і таку вентиляцію попросту включають тільки рано вранці, перед приходом персоналу в крільчатники. І вже яким сумом стає, коли система кондиціювання і вентиляції, керована комп'ютерною технікою виходить з ладу по банальній причині раптового відключення електроенергії або від стрибків напруги! Чекай ремонту важливого вузла тижнями, або його заміни, поки привезуть з францій, і розмитнять.

За рахунок нових рішень, в «Раббакс Текнолоджі» досягається на порядок вища аеробна санітарія змісту повітря, так як вентиляція працює завжди, і видаляє тільки брудний вміст повітря. Недолік даного рішення лише в додатковому збільшенні трудовитрат, проте цей показник витрат нівелюється високою надійністю і без ризикової загальною системою утримання.

У сучасних в механізованих крільчатниках закритого типу з заданим мікрокліматом не використовується в раціоні сіно, оскільки раціон кроликів не передбачає натуральний прийом пробіотиків - застосовуються стимулятори росту та антибіотики. Незважаючи на те, що багато готових кормів позначаються як «повноцінний корм», найкориснішим залишається сіно. Свіже сіно має бути постійно в розпорядженні кролика. Для правильно функціонуючого шлунково-кишкового тракту грубі волокна незамінні, а сіно не має конкурентів за їхнім змістом. До того ж воно сприяє рівномірному сточуванню постійно зростаючих зубів.

Але основною ж причиною відсутності важливого компонента в раціоні кроликів - сіна, є економія житлової площі і збільшення трудомісткості збирання фекалій. Сіно сипучий корм, обвисаючи забруднюючий залізні сітки, і прилипання фракцій сіна на систему видалення гною вимагає збільшення числа персоналу для обслуговування зон утилізації. У технології «Раббакс Текнолоджі» навпроти, сіно, важливий компонент у вихованні імунітетів кроликів, і утилізація відходів сіна з каловими масами відбувається найвищою міри культурно - з під кожної еко-ферми (клітки) відходи прибираються вручну, однак трудомісткість процесу збирання тут не складна, зважаючи на  спеціальні системи герметичного кріплення утилізаційних баків до днища бункерних систем. Працівник робить заміну бака за 1 хвилину, і в цеху кролівництва не залишаються сліди фекалій і запахів на противагу тому, якби застосовувалися транспортерні стрічки з прибирання відходів або інша механізація, яка зазвичай після випорожнення висихає в цеху повернувшись умовно чистою (запахи кроликів важко відмити).

Циклічність виробництва в механізованих крільчатниках закритого типу з заданим мікрокліматом влаштовано за принципом порожньо-зайнято, де утримання кроликів відбувається одночасно в клітках забезпеченими гніздувальними ящиками. Цей же принцип збережений в еко-кролівництві, але зі збільшеною житлової площі, усуваючи ефект «концтабору». Проживання кроликів в залізних сітчастих клітках скасовано, кролики проживають в дерев'яних конструкціях «Раббітакс», матеріал яких просякнутий бактерицидними засобами, а самі всі дерев'яні деталі фактично облиті твердим глянцем стійкої фарби. Сучасні дезінфектанти, на основі анолітної води з окислювальним потенціалом більше 1000 mv дозволяють підтримувати високу санітарію утримання кролів не виселяючи їх з житла і не здійснюючи періодичну тотальну дезінфекцію клітин.

У механізованих кролефермах закритого типу з заданим мікрокліматом строго регламентується використання гібридів у виробництві м'яса кролика (гібриди, які характеризуються швидким ростом, хорошим здоров'ям, високою репродуктивною здатністю). Однак це досить спірне вимога, і швидше за все воно спрямоване на підтримку спеціалізованих племрепродукторов, без яких функціонування самих механізованих крільчатника закритого типу з заданим мікрокліматом просто неможлива. Доводиться вибирати, або мати власний репродуктор, або бути залежним і «годувати» репродуктори. У еко-кролівництві «Раббакс Текнолоджі» будь кролик потенційний репродуктор. Це не збиті гормонами «льотчики», і в еко-кролівництві НЕ знайдеш кроликів мутантів з 10 сосками. Рівно, як не народжуються гермафродити і рахітное потомство.

 

У механізованих кролефермах закритого типу з заданим мікрокліматом використовується штучне запліднення, яке дозволяє отримувати більш високі результати в кролівництві і позбутися сезонного фактора. Але це так би мовити паспортні параметри. Насправді, використовуючи штучне осіменіння, потрібно точно знати, чи отримають потомство чи ні. Оскільки кролиці навантажуються неприродно до їх біоритмів, багато з них призводить потомство, яке потрібно штучно вигодовувати - кролиці як живі істоти відчувають свій організм, і якщо мікро і макро елементна біохімія не здатна до таких навантажень - кролиці усувають проблеми з виводком ... поїдаючи або розкидавши їх. Тому, коли говорять про мінімальне число обслуговуючого персоналу в механізованих крільчатниках закритого типу з заданим мікрокліматом, забувають згадати необхідність штучного виховання отриманого молодняку. Безумовно, порушене питання проблематики з кролицями, що працюють в системі штучного осіменіння, стосується не кожного механізованого крільчатника закритого типу з заданим мікрокліматом. Все-таки досвідченість і кваліфікація персоналу вирішує багато завдань. Однак дефіцит такого персоналу більш ніж явний. Такий персонал неодмінно повинен пройти необхідне стажування у профільному господарстві. В системі цехового кролівництва «Рабюбакс Текнолоджі», вимоги до персоналу значно нижчі. І причиною такого є те, що кролики, вирощувані в максимально захищених локальних системах, мають своє власне високе лібідо - їх не труять стимуляторами, гормонами і стероїдами, і отримати 4 -5 окролів природним шляхом легко. Правда, для цього потрібні живі самці, але чим будувати окремий репродуктор і наймати  висококваліфікований, але в сьогоднішніх умовах високо плинний персонал, легше і дешевше використовувати інноваційний підхід РТ.

Механізовані кролеферми закритого типу з заданим мікрокліматом

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:
Працює на Раббакс Текнолоджі
Кролики, кролиководство, оборудование для кроликов © 2022