Компании обманки
Оборудование Евро Раббитакс
Эмблема Раббакс Текнолоджи
Блог кролиководства
rabbit-breeding rabbax technology
Клетки для кроликов
profitability of eco-rabbit
breeding

Интенсивное промышленное кролиководство
Бизнес на кроликах
rabbit-breeding rabbax technology


Міні-ферма для кроликів - ціна. Якою вона повинна бути?


Міні-ферма для кроликів по суті, це клітка для кроликів, проте з набором різних вузлів, необхідних для забезпечення життєдіяльності кроликів, їх захисту від різних факторів загроз існуючих в галузі, і прикликана бути ефективним інструментом, саме як обладнання для кролівництва, призначене для досягнення найвищого економічного результату від здійснення кролівництва.

Під терміном «мініферма для кроликів» доречніше було б називати не окрему клітку для кроликів, а невелике господарство кроликів. Однак соціально-профільний діалект «міні-ферма» в колах кролівників прижився, як одиниця клітки для кроликів, тому, змінювати усталений порядок не будемо. Міні-ферма, так нехай...

Хороша міні-ферма для кроликів, неодмінно є обладнанням. Вона не є просто  кліткою для кролів.  Міні-ферма для кролів  має набір різних вузлів та агрегатів як для забезпечення життєдіяльності кроликів, так і для здійснення таїнства кролівництва самим кролівником. Слід розрізняти спекулятивні вироби, що зараз є на ринку кролівництва.   Міні-фермами називають все підряд,  що з під рук іноді відвертих шахраїв виходить.  Клітка з «підворотні»,  яка продувається з усіх боків шахраями називається  міні-ферма! Буде яка-небудь  споруда, що  нагадує космодром або нігерійські трущоби - у них вона мініферма для кроликів !

Ми бачимо, як сьогодні подають свої «міні-ферми» ті, хто безкоштовними кресленнями кліток для кролів, заманює відвідувачів на свої ресурси, щоб маючи кліки для ранжування ресурсів, потім продавати рекламні місця.  А те, що накреслені міні-ферми або клітки для кроликів просто креслярський твір, нехай і красиво написаний, без користі кролівництву, так це не біда - на безкоштовний сир миші не перестають збігатися. Тільки ось мишоловка виявляється, коли вдарить... коли кролики погинули.

А вони, вибачте, дохнуть. Гинуть від того, що їх наприклад, продуло. Якщо не знизу  то збоку. Клітини у «саморобників» продуваються з декількох сторін одночасно - адже кроліничої конструкторської думки в проектування міні-ферми не втілено. Гинуть також від того, що сирий, вогкий який небудь листопад-грудень залив кролів дощем, засипало снігом, а бідним вухастим захист від атмосферних явищ не поставили. А не ставлять, тому що потрібно вкласти більше коштів. Для «бариг» вкладення, як білці лісна пожежа.  Так само, витратно поставити витяжну систему, фарбувати ферму, щоб не в'їдалися в деревину бактерії, виставити захист від комарів і мух, які в один прекрасний літній день «повбивають» всіх кроликів, занісши заразу... І житловий простір для кроликів по нормі не виконують,  навіщо? Це форма листа фанери не дозволяє - будуть непридатні до застосування шматки у відходах. Легше поділити так, щоб було безвідходно. Легше збрехати, що місткість  міні-ферми 40 голів кроликів! Словом, все потрібно зробити за класикою жанру - лохотрону.

Маючи досвід (будучи першими на ринку) виробництва різноманітного обладнання для кроликів неможливо змовчати, коли бачиш, що дійсно придатне для кролівництва обладнання таврують «дорожнечею» замовчуючи про те, що їх дешевий виріб  - нікчемний за визначенням.

Нам написав один чоловік. Задав питання про те, чому ми нелюб’язні до інших виробників міні-ферм для кроликів ? Ми відповіли, що люстраторські тенденції в соціумі повинні бути не тільки в політиці та державному управлінні, але і в бізнесі теж. Бізнес - бізнесу не рівня.  Одні сидять на «контрабасі», інші в темну у підворітті штовхають підробки, треті - брешуть в бізнес-планах кроликів або в параметрах міні-ферм, четверті працюють чесно за законом...

І якщо ми надаємо робочі місця, платимо податки з кожної копійки, розробляємо, а коли в пошуках, то й помиляємося, а за все платимо свої кровні - тоді вибачайте, ми маємо моральне право сказати, і вказати пальцем, хто злодій. А злодій той, хто не бажає вкласти гроші в розробки, приїжджає шпигувати, потім видає на гора  «криві» клітки для кролів, яких називає «міні-ферми».   І сьогодні багато мудликів та махляків, які  як п’явки тягнуть кров, так вони -  чужі ідеї та контент.  Хто з цієї шахрайської  компанії піднімає соціальні питання? Хто з них  «гасив  братву» що приїздила на розбірки за те, що ми захищаємо дітей, матусь від вживання м'яса кролів напічканого хімією, продукту, що викликає онкологію? ХТО? Ніхто, і звати їх ніяк... Зате вони вміють професійно тролити в мережі.. Створювати форуми, і труїти того, хто їх виводить на чисту воду.

А тепер про те, якою ж повинна бути міні-ферма, справжня, має офіційну конструкторську документацію з необхідним класифікатором розробки, патенти на винаходи, розкручений бренд (торгову марку). А до міні-ферми ще бажано мати компанію, яка не рік два на ринку ( нам скоро 12) , в якій є фахівці з профільних напрямів, є видиме майно і юрисдикція, керівники, які не ховаються за формами зворотного зв'язку, в якій телефонні номери не змінюються роками, а вже наш шановний читач, нехай сам приймає рішення, виходячи з наявної у нього інформації.
Розмова поза етики бізнесу
Нола Вайтин
менеджер

Міні-ферма для кроликів - ціна. Якою вона    
                            повинна бути?

Міні ферма для кроля

Що повинно бути в справжній міні-фермі для кроликів ?

Чому ?

 

 

 

 

 

П’ять сторін міні-ферми повинні бути «глухими»

Кролик – тварина, що живе в норі. У будь-яку дискомфортну для його організму погоду він ховається в свою нору. У ній йому зручно, сухо, і нічого не продуває. Кролик в неволі не має можливості сховатися від негоди. Для нього убивчо небезпечно, коли піддуває його знизу, практично гарантовано отримує бронхіти, запалення легень та нирок. Часто має запалення сечо-статевої системи, адже живе у гоп-кролівників на звичайній мокрій від фекалій підлозі настеленим листом жерсті. Тільки інструментально, заглушивши чотири сторони крільчатника ( враховуючи за сторону і низ, підлогу на якому живуть кролики), можна домогтися відсутності протягу. Причому підлогу, на якому знаходяться кролики необхідно підігрівати, або під ним розмістити бункерну систему збору екскрементів, щоб такий бункер «грів» підлогу крільчатника, або ж не давав можливість руху повітря знизу догори. Звичайно, при бункерної системи повинна бути утилізація шкідливих газів, які утворюються з фекальних мас і без остатку. Кролики які дихають газами своїх екскрементальних виділень, накопичують в собі канцегорени, які потім вживатиме людина.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фарбування конструкції міні-ферми

Міні-ферма, як житло для кроликів має бути теплим в зимовий час, і по можливості комфортним у літній. Сьогодні є матеріали що зроблені  по нанотехнологіям, які в протифазі активні по відношенню до зовнішнього середовища. Взимку - теплі, влітку прохолодні. Однак ці матеріали на кролівничому ринку використовує тільки «Раббакс Текнолоджі», і тільки у VIP виробах, як ексклюзив, так як матеріали не з дешевих. Виходячи з потреб у задоволенні фізіологічних потреб кролика, матеріалом для виготовлення міні-ферм слугує деревина. Чим більше натуральної складової, тим краще. Клеєні, і різні ДСП, ОСБ та інші плити годяться тільки найвищої якості і класу. І деревину і плити, фанеру треба фарбувати. До ступеня практично глянцю. Фарбування міні-ферми дуже клопітка справа. Всі деталі фарбуються окремо. Для фарбування однієї міні-ферми потрібно не менше 60 м. кв. критого місця. Необхідно наносити 3 - 5 шарів фарби. Купуючи міні-ферму обов'язково потрібно уточнити, фарбовану чи продають. І яку гарантію надають. У «Раббитаксов» гарантія - 20 років. Моделі з поліпшеними опціями і зовсім покриваються нанопокриттям, має феноменальні характеристики по шумо, гідро, тепло-ізоляції. Широко використовується також корабельна фарба для дерева. На відсутність фарбування  або на фарбуванні для «відмазки» економиться часом половина вартості міні-ферми!

 

Житлова площа міні-ферми

Для кроликів неволя - незрозумілий стан. Стресовий. Але коли цю неволю ущільнюють так, що 40 кролів потрібно розмістити на площі 2,4 м. кв. в чотирьох відділеннях, тобто для одного кролика 0,06 м. кв., то зрозуміти гуманним розумом це неможливо... Аналогічний, на 4 відділення «Раббітакс 4 П» , наприклад, має житлову площу 6,3 м. кв...

 

 

 

Вентиляція міні-ферми

Як виявилося, відповідь на питання чистоти повітря в житлі кролів, отримують з часом і досвідом спостережень. Питання, яке позбавило кролівництва не одного вже кролівника. Кролик, як втім, будь-яка тварина, не може жити в туалеті. В умовах, коли метан, аміак, сірководень, вуглекислота у вигляді газів, постійно вдихаються кроликами через розкладання екскрементів бактеріями, «Михайлівська» труба устромлена в бункерну систему не вирішила питання, а лише посилила, (про цьому питанні читайте на наших ресурсах).

 

 

Захист від комарів та мух

Елемент, який неабияк додає надійності в кролівництві. Можна нарікати на те, що без щілинна конструкція міні-ферми та антимоскітні опції здорожують вартість конструкції, проте раз в декілька років, саме комари і мухи під чисте місце спустошують крільчатники провадячи  кроликів в світ інший. Якщо тотальна загибель кролів входить у бізнес-план, в т. ч. необхідність дезінфекції міні-ферми, цією опцією можна знехтувати.

Захист від атмосферних осадів

Насамперед мається на увазі захист житла кроликів від горизонтального дощу в негоду, снігові заметілі або хуртовини. Для такого захисту потрібна продуманість конструкції міні-ферми, протидощані сітки на ПВХ вставнях. Звісно потребує коштів, але кому що вигідно, здоров'я кроликів можна проміняти на економію стартової суми при купівлі міні-ферми…

 

 

 

Системи життєзабезпечення кролів

Центральне водопостачання, підігрів води, автогодівниці, розплідники з антизатопною функцією і підігрівом гніздів'я, біо-відволікатори проти  прогризання, розумна система подачі чистого повітря та утилізації брудного, відбивачі інфрачервоного і ультрафіолетового проміння, все це

не примхи, а ті потрібні елементи, завдяки яким кінцевий результат у кролівництві практично гарантований. Звичайно ж, «гопники» заморочуватися «надмірностями» не будуть, і відсутність важливих для кроликів умов життя, що виходять з інструментального конструкторського рішення для них не важливі, це важливо для покупця-кролівника. Але останній дізнається про це, коли прийшла біда. Вартість забувається, якість залишається, є така приказка.

 

 Міні-ферма для кроликів - ціна
Клетки для кроликов
Раббитакс 4 W
Раббитакс 8 Дабл ю
Раббитакс 10 Раббитакс 16 Раббитакс 12
rabbit-breeding rabbax technology
Кролівництво в Україні
Кролики акселераты акселерационное кролиководство
Copyright © 2004 - 2017 Раббакс Текнолоджи
       Условия использования сайта
UK