Кролиководство Украина
Кролівництво, бізнес на кролівництві

Кролики, кролівництво, обладнання для кроликів, розведенння кролів, клітки для кролів

 
Кролівництво в Україні, розведення кроликів, сьогодні представлено в основному трьома способами їх утримання і вирощування - внутрішньоцеховим (бройлерним), зовнішнім (біосферним) і звичайним (селянським) або ретро-кролівництвом. Вирощування кроликів у цеховий спосіб, тобто інтенсивним методом, бройлерним, не тема даного ресурсу, який  проповідує здоровий підхід до питань безпеки споживаних продуктів, і тому таке кролівництво на своїх сторінках розглядається лише побіжно. Однак про зовнішні способи та про звичайне кролівництво в якості вступного слова, дещо варто сказати відразу. У Мережі про ці методи кролівництва сказано дуже багато. І серед цього інформаційного достатку, знаходяться такі ресурси, на яких розміщені суцільні "відсебеньки", яка невідомо звідки взялася. І такий «унікальний» зміст, завдяки нерозбірливості пошукових машин, в контенті ресурсів яких зустрічаються ніким і нічим не обгрунтовані захмарні показники рентабельності, бізнес-плани обманки, прийоми  «безкоштовний сир у мишоловці»  щоб зачепити до ресурсу  відвідувача, викладаючи наприклад безкоштовне креслення,  займають кращі місця в очах пошуковиків. І вже не кажучи про компанії-обманки, ресурси яких фігурують без прізвищ, реквізитів і тільки з формами зворотного зв'язку.

Більше того, викладаються чужі праці, цілі книги, без посилань на автора і весь креатив таких кролівничих ресурсів зведений до плагіату, поцупивши інформацію в першу чергу від тих, хто дійсно розбирається в темі. Запропоновані ж товари або послуги не мають під собою авторитетної основи, вишукувань ніхто не зійснював, вивчення предмета теж, ні особистого стажу, ні практики, ні наукової або професійної підстави, а лише популістські декларації або копірайт.
Бізнес-плани зняті зі стелі, конструкторська документація яка не має класифікатора, незграбне скопійоване з картинок обладнання, безкоштовні креслення, форуми де з пустого в порожнє переливається вся розповідь про кроликів, про професійні питання  де міркують любителі а то й профани, служить деорієнтиром  багатьом тим , хто вперше знайомиться з кролівництвом потрапивши на подібні сайти .

Тим часом,
проект «Раббакс Текнолоджі» заснований в 2003 р. з року в рік вносить ясність у питання про розведення та утриманні кроликів, перманентно формуючи культ натурального способу кролівництва за допомогою якого, людина або компанія може отримати чітке уявлення про те, що слід робити, щоби отримати кінцевий позитивний результат від своєї справи чи бізнесу. Створений професіоналами проект заточений на отримання економічного ефекту від кролівництва, щоб вся проблематика галузі (хвороби кроликів, економічні втрати, нераціональні способи і методики та ін) обходила стороною кролівника. Це можливо, оскільки в основу ідеології еко-кролівництва закладено принцип «Що потрібно кролику», а не зворотне - як би взяти від кролика по максимуму, що власне практикується в інтенсивних технологіях вирощування кроликів. Такий підхід знімає ризики капіталовкладень, кролівник чітко орієнтується у своїй справі, а його вихованці радують його душу і приносять прибуток своєму господареві.

Бренди компанії
«Еко-кролик», «Кролик-акселерат», «Раббітакс» сьогодні вже ім'я загальне. Клітки для кроликів, обладнання для кролівництва,  міні-ферми "Раббітакс" або його підробки вже є практично в кожному населеному пункті країни. Ми раді, що наші бренди не порожній звук, і сподіваємося, що вивчивши матеріали даного ресурсу, знайдете для себе багато корисної інформації, і що розуміння філософії проекту зорієнтує Вас у пошуку потрібних для себе послуг, товарів або методик кролівництва.
Світ сьогодні техногенний  та технологічний. Природні ресурси виснажуються, екологія планети чистішою не стає, і ми люди, заручники подібного розвитку цивілізації. Такий напрямок, правда, забезпечило життя  для майже 7 млрд. жителів планети, однак тривожні повідомлення ООН про те, що до 2020 року кількість і якість продуктів харчування неможливо буде забезпечити під потреби людства, змушують задуматися про майбутнє. Вже зараз, багато кому за 40 років, може сказати, що жоден продукт «не той» який був при «смачній» епосі 60-70 і частково 80-х років. На жаль, нинішнє молоде покоління, ніколи не дізнається справжнього смаку хліба за 16 радянських копійок, морозива "Каштан", ковбаси «Докторская», пончиків з лівером за 4 копійки, лимонаду з пляшки або апарату газованої води, вершкового масла, сметани, справжнього смаку томатів чи огірків і їм подібного, душу роздираючого переліку  продуктів, смак яких втрачено назавжди. Замість них сьогодні бутильована вода з антибіотиками, молокопродукти з порошків, хліб з прискорювачами бродіння тіста з дешевого зерна отриманого з виснажених земель, бройлерне м'ясо, продукти в чий склад вміло вклали аромматизатори, замінники, наповнювачі. І якщо сьогодні в помідорах «сидить» ген медузи і морських риб - і знімати плоди можна зеленими, «постоять» ще тривалий час, а в потрібний час, давши їм тепло - вмить дозріють. У пшениці ген скорпіона, щоб бути стійкою до посухи, а японці «розбавили» гени свинок ... шпинатом: м'ясо "свиней - мутантів» вийшло більш дієтичним. У 2010 році «мутантними» були 8 сортів помідорів, 5 сортів рису, 3 сорти пшениці, 24 - картоплі, 32 - кукурудзи. А в бройлерних породах кроликів гени рослинних водоростей! І не дивно, що на язиці в  мишей, яких годували продуктами ГМО, виросло волосся! І в нашій країні нахвалюють цехові якості деяких закордонних порід кроликів (у природних умовах, до речі, вони гинуть!), ведуться наукові суперечки, яке кролівництво краще - цехове, техно-кролівництво або біосферний, зовнішнє тобто натуральне осучаснене нами еко-кролівництво.

Фальшиві, не справжні продукти харчування виробляються цілком на законних підставах. А інакше не впоратися із забезпеченням харчування мільярдів людей на планеті. Сьогодні що не ковбаса, чи консерви, хліб, інші продукти, це просто смачно задобрена і красиво виглядаюча біомаса.

Еко-кролівництво - до мізків-кісток натуральний спосіб кролівництва. На виході якого еко-кролятина - еталон якості і приклад наслідування. І якщо хто бажає годувати свою сім'ю чистим продуктом харчування, то в класі «м'ясо», отримати еко-продукт найбільш вигідно з кролика. Для бізнесу ще краще - можна не побоюватися конкуренції з боку. Ніяка інша тварина сьогодні не дасть таку якість як кролик, оскільки, що для поросят, що для ВРХ, птиці потрібні території, луки і пасовища. І ніхто не буде чекати, поки порося рік буде набирати вагу, куди простіше вколоти в нього гормони, і в 5 місяців отримати те, що при натуральному способі отримали після року вирощування! Еко-кролівництво гуманний спосіб, не використовує насильницькі прийоми, або умови утримання тварин. Таке кролівництво висококультурне, і еко-кролівник завжди в пошані, адже він виробник найкращої якості  продукції в світі. Знайомтеся з еко-кролівництвом з нашого сайту, і раді будемо вітати Вас в нашому клубі.
Багато людей нас запитують про породу, яку ми назвали бройликом. Як породи, ні еко-кролика ні бройлика у відповідних класифікаторах немає. Це не породи, це ім'я загальне. Дані нами імена всього лише відображають суть та  сутність кролівництва або кролика. Однак потрібно зазначити, що наприклад еко-кролик, який тривалий час знаходився в найкращих що нині тільки є умовах у відомих «Раббітаксах», не простий кролик. Так само як і бройлик, який є результатом бройлерних технологій гібридизації. Якщо першого можна порівняти з натренованим спортсменом, то другого з інвалідом як мінімум ...
Більше про цих кроликів тут
Чи можливий бізнес на кролівництві? Представники промислових, інтенсивних технологій вирощування кроликів про це багато говорять, та й показують теж. Але такий бізнес не підходить для середнього та малого бізнесу, який в Україні далекий від насичення своїми товарами або продукцією вітчизняного ринку. Та еко-кролівництво якраз є рішенням для тих, хто шукає тихий, спокійний без конкурентної тісноти і досить рентабельний бізнес. Детальніше
кролівництво в Україні

Кролівництво в Україні
Міні-ферма для кроликів - ціна. Якою вона  повинна бути?
Пастерельоз кролів
Міні-ферма для кролів
Інфекційний стоматит кроленят
Захист кролів
Copyright © 2004 -2017 Раббакс Текнолоджі
       Условия использования сайта
РАББАКС ТЕКНОЛОДЖІ


UK

Раббакс Текнолоджи