Эко кролиководство

г. Мукачево e-mail: rabbitax@gmail.com   t.: +38 066 75 65 755   +38 050 745 79 89

Кролівництво в Україні, методи та технології

 

 

 

Кролівництво в Україні,у своїх методах та технологіях сьогодні представлено в основному трьома способами їх утримання і вирощування - внутрішньо-цеховим (бройлерним), зовнішнім (біосферним) і звичайним (селянським) або ретро-кролівництвом. Вирощування кроликів у цеховий спосіб, тобто інтенсивним методом, бройлерним, не тема даного ресурсу, який  проповідує здоровий підхід до питань безпеки споживаних продуктів, і тому таке кролівництво на своїх сторінках розглядається лише побіжно. Однак про зовнішні способи та про звичайне кролівництво в якості вступного слова, дещо варто сказати відразу. У Мережі про ці методи кролівництва сказано дуже багато. І серед цього інформаційного достатку, знаходяться такі ресурси, на яких розміщені суцільні "відсебеньки", яка невідомо звідки взялася. І такий «унікальний» зміст, завдяки нерозбірливості пошукових машин, в контенті ресурсів яких зустрічаються ніким і нічим не обгрунтовані захмарні показники рентабельності, бізнес-плани обманки, прийоми  «безкоштовний сир у мишоловці»  щоб зачепити до ресурсу  відвідувача, викладаючи наприклад безкоштовне креслення,  займають кращі місця в очах пошуковиків. І вже не кажучи про компанії-обманки, ресурси яких фігурують без прізвищ, реквізитів і тільки з формами зворотного зв'язку.Кролівництво в Україні, вирощування кролів

 

Більше того, викладаються чужі праці, цілі книги, без посилань на автора і весь креатив таких кролівничих ресурсів зведений до плагіату, поцупивши інформацію в першу чергу від тих, хто дійсно розбирається в темі. Запропоновані ж товари або послуги не мають під собою авторитетної основи, вишукувань ніхто не здійснював, вивчення предмета теж, ні особистого стажу, ні практики, ні наукової або професійної підстави, а лише популістські декларації або копірайт.

Бізнес-плани зняті зі стелі, конструкторська документація яка не має класифікатора, незграбне скопійоване з картинок обладнання, безкоштовні креслення, форуми де з пустого в порожнє переливається вся розповідь про кроликів, про професійні питання  де міркують любителі а то й профани, служить дезорієнтиром  багатьом тим, хто вперше знайомиться з кролівництвом потрапивши на подібні сайти .

 

Тим часом, проект «Раббакс Текнолоджі» заснований в 2003 р. з року в рік вносить ясність у питання про розведення та утриманні кроликів, перманентно формуючи культ натурального способу кролівництва за допомогою якого, людина або компанія може отримати чітке уявлення про те, що слід робити, щоби отримати кінцевий позитивний результат від своєї справи чи бізнесу. Створений професіоналами проект заточений на отримання економічного ефекту від кролівництва, щоб вся проблематика галузі (хвороби кроликів, економічні втрати, нераціональні способи і методики та ін) обходила стороною кролівника. Це можливо, оскільки в основу ідеології еко-кролівництва закладено принцип «Що потрібно кролику», а не зворотне - як би взяти від кролика по максимуму, що власне практикується в інтенсивних технологіях вирощування кроликів. Такий підхід знімає ризики капіталовкладень, кролівник чітко орієнтується у своїй справі, а його вихованці радують його душу і приносять прибуток своєму господареві.

 

Бренди компанії «Еко-кролик», «Кролик-акселерат», «Раббітакс» сьогодні вже ім'я загальне. Клітки для кроликів, обладнання для кролівництва,  міні-ферми "Раббітакс" або його підробки вже є практично в кожному населеному пункті країни. Ми раді, що наші бренди не порожній звук, і сподіваємося, що вивчивши матеріали даного ресурсу, знайдете для себе багато корисної інформації, і що розуміння філософії проекту зорієнтує Вас у пошуку потрібних для себе послуг, товарів або методик кролівництва.

 

 

 

Клетки для кролей Интенсивное кролиководство

 

Права защищены   "Раббакс Текнолоджи"